Polityka prywatności/Prawo autorskie

Wyszukiwarka produktów

Potrzebujesz porady przy wyborze produktów?
w zależności od potrzeb nasz kreator wyszukiwania zaproponuje produkty BURY.


 

Newsletter

Zamów nasz Newsletter

Adres E-mail


Polityka prywatności

Polityka prywatności

Polityka prywatności/ Prawa autorskie

Niniejszym informujemy Państwa, że stanowczo dystansujemy się od wszelkich treści umieszczonych na naszej stronie domowej, zawartych w linkach zewnętrznych i stronach internetowych, do których bezpośrednio się one odnoszą oraz nie traktujemy ich jako treści własne. Oświadczenie to dotyczy wszystkich linków zamieszczonych na naszej stronie domowej przez osoby trzecie.

Nie prowadzimy również poprzez naszą stronę internetową ewidencji żadnych danych osobowych (jak np. nazwisk i imion, adresów, numerów telefonów czy adresów mailowych). Jedyny wyjątek stanowią dane osobowe podane przez Państwa do naszej dyspozycji dobrowolnie (np. w wyniku rejestracji w naszym serwisie czy przeprowadzanej przez nas ankiety) lub też udostępnione nam za Państwa zgodą, bądź w przypadku, gdy zezwalają na to właściwe przepisy prawne o ochronie danych osobowych.

Pozostawione przez Państwa do naszej dyspozycji dane osobowe są przez nas wykorzystywane głównie w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa zapytania, realizacji Państwa zleceń lub zapewnienia Państwu dostępu do określonych informacji czy ofert w naszym serwisie.

Sporządzanie czy rozpowszechnianie nielegalnych kopii w Internecie jest ścigane zarówno z mocy przepisów cywilnoprawnych jak i przepisów prawnokarnych. Najważniejszymi przepisami regulującymi ten zapis są w tym przypadku:

§ 97 UrhG (niemiecka Ustawa o prawie autorskim) Prawo do zaniechania i wypłaty odszkodowania.

§§ 106 – 108 UrhG (niemiecka Ustawa o prawie autorskim) Nielegalne wykorzystanie dzieł chronionych prawem autorskim.

Rezultaty świadczeń kreatywnych, jak na przykład zdjęcia, oprogramowanie czy muzyka są chronione przez Ustawę o prawach autorskich: prawa użytkowania przysługują wyłącznie autorowi dzieła, tj. tej osobie, która wykonała zdjęcie czy inne tego typu świadczenie.

Wszelkie wykorzystane na tej stronie internetowej teksty, zdjęcia, projekty oraz prezentacje graficzne są chronione prawem autorskim. Gdyby chcieli Państwo wykorzystać jakieś fragmenty zamieszczonych tu treści, proszę zwrócić się z bezpośrednim zapytaniem do administratora strony. Udostępni on Państwu ewentualnie dane kontaktowe autora lub osób uprawnionych do użytkowania.


Flash-Plugin (wtyczka Flash)
Niektóre części tej strony internetowej zostały stworzone w oparciu o program Shockwave Flash. By móc przeglądać wszystkie treści w ich prawidłowym, realnym wymiarze, potrzebują Państwo programu Flash-Plugin, który można pobrać z poniższej strony: www.adobe.com/flashplayer

Adobe Acrobat Reader
By móc przeglądać dokumenty w formacie PDF, potrzebują Państwo programu Adobe Acrobat Leader, który można pobrać bezpłatnie ze strony:  www.adobe.com/reader

System zarządzania treścią (CMS)
Ta strona internetowa wykorzystuje system zarządzania treścią TYPO3, www.typo3.org

Statystyki (analiza przepływu danych)
Ta strona Web korzysta z takich programów statystycznych, jak: Webalizer, Google Analytics i Piwik (Piwik jest otwartym oprogramowaniem narzędzi analizy stron internetowych).

Javascript
Aby móc w pełni cieszyć się funkcjonalnością naszej strony internetowej, proszę zwrócić uwagę, czy w przeglądarce internetowej, z której Państwo korzystają, jest aktywny JavaScript.

Pliki Cookies
Zalecamy Państwu także dopuszczenie korzystania z plików Cookies, które umożliwiają Państwu w dużej mierze jak najbardziej komfortowe odwiedzanie naszych stron.

Zdjęcia
© Prawo licencyjne (autorskie): zdjęcia są częściowo licencjonowane przez agencje fotograficzne: Fotolia.com iofoto, Yuri Arcurs, richard villalons, Mauro Saivezzo, Pixel, db-bermondi.