Aktualności

Wyszukiwarka produktów

Potrzebujesz porady przy wyborze produktów?
w zależności od potrzeb nasz kreator wyszukiwania zaproponuje produkty BURY.


 

Newsletter

Zamów nasz Newsletter

Adres E-mail


Polityka prywatności

10.04.2012

Nowość: CC 9048 i CC 9058

Nie tylko telefonowanie. Po prostu. Komfortowo.


Wszystkie modele CC 9060 firmy BURY są od lat na szczytach rankingów urządzeń głośnomówiących Bluetooth®. W ten trend wpisują się błyskotliwie dwa nowe urządzenia marki BURY CC 9048 i CC 9058. Dzięki doskonałej wygodzie obsługi i świetnej jakości rozmów, obaj debiutańci ustalają nowe światowe kryteria wśród montowanych na stałe urządzeń głośnomówiących Bluetooth®.


Jakiego zakresu funkcjonalności w tego typu urządzeniach potrzeba użytkownikowi? Odpowiedzią na to pytanie są wchodzące na rynek, niezawodne urządzenia głośnomówiące Bluetooth® firmy BURY, BURY CC 9048 i CC 9058.


Pierwsze z nich, urządzenie głośnomówiące Bluetooth® CC 9048, z udoskonaloną centralą elektroniczną, za przystępną cenę oferuje dużo przyjemności z telefonowania. Obok sprawnego połączenia Bluetooth® z telefonem i wspaniałej jakości dźwięku uzyskanej za pomocą podłączenia do samochodowego zestawu audio, urządzenie posiada także funkcję automatycznego wyciszania radia podczas telefonowania. By nie ograniczać przyjemności korzystania z telefonu podczas jazdy, firma BURY dołącza do zestawu, pasujący do większości modeli telefonów, kabel ładujący Mikro-USB. Niestandardowe kable można dokupić dodatkowo.


CC 9048: Perfekcyjne sterowanie głosowe już w najprostszych modelach

Dzięki zainstalowanemu pilotowi użytkownik ma pod ręką dostęp do podstawowych funkcji, od przyjęcia połączenia do regulacji głośności rozmowy. Czego chcieć więcej? W dodatku, urządzenie CC 9048 umożliwia korzystanie z poszczególnych funkcji za pomocą komend głosowych. Jedno słowo wystarczy, by połączyć się z rozmówcą. Bezpiecznie, sprawnie i za cenę niższą niż 100 euro. Kolejnym ułatwieniem jest fukncja Multipoint, dzięki której urządzenie CC 9048 można równocześnie połączyć z dwoma telefonami komórkowymi. Szczególnie praktyczne przy równoczesnym korzystaniu z telefonu prywatnego i służbowego.


CC 9058: Elegancki wyświetlacz dotykowy dla większego komfortu

Urządzenie CC 9058 wyposażono w wyświetlacz z podświetlanymi klawiszami dotykowymi, umożliwiającymi obsługę podstawowych funkcji urządzenia: przyjęcie rozmowy czy regulację głośności. Ergonomicznie zaprojektowany wyświetlacz OLED, czytelny nawet przy ostrym nasłonecznieniu, dostarcza kierowcy wszystkich niezbędnych informacji: wyświetla numer dzwoniącego, aktualnie połączone urządzenia, stan baterii telefonu, jakość połączenia itp. Ale i to nie wszystko. Urządzenie CC 9058 zostało wyposażone w pamięć wewnętrzną, gwarantującą sprawny dostęp do książki telefonicznej i listy kontaktów. Może zarządzać danymi nawet 8 telefonów i aktualizować je przy każdym połączeniu z telefonem komórkowym.


Wewnąrz gra muzyka

Także do zestawu CC 9058 dołączono kabel ładujący Micro-USB. Uzupełnieniem jest dodatkowy kabel USB do transmisji aktualizacji oprogramowania. Nie zapomniano i o melomanach. Urządzenie posiada wejście, służące do prznoszenia plików muzycznych do samochodowego systemu audio. A cyfrowy, 30-W wzmacniacz stereo zadowoli nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Wszystko to, by w pełni przeżywać muzykę podczas jazdy.


„W urządzeniach CC 9048 i CC 9058 oferujemy użytkownikowi jeden wyraźny plus, jeśli chodzi o bezpieczeństwo i komfort obsługi już w najprostszych modelach“, chwali kierownik marketingu Björn-Erik Falkenau, a podsumowując, zwraca uwagę na kolejną ważną cechę urządzeń - doskonałą jakość charakterystychną dla produktów marki BURY: „Przy produkcji naszych urządzeń troszczymy się przede wszystkim o to, żeby nasi klienci cieszyli się długotrwałą użytecznością każdego produktu. Także z tego jesteśmy dumni.“

 

CC 9058

CC 9048