Wyszukiwarka produktów

Potrzebujesz porady przy wyborze produktów?
w zależności od potrzeb nasz kreator wyszukiwania zaproponuje produkty BURY.


 

Newsletter

Zamów nasz Newsletter

Adres E-mail


Polityka prywatności

Angażujemy się dla Państwa
na całym świecie.

Firma Bury GmbH & Co. KG zaliczana jest do wiodących producentów i dostawców zestawów głośnomówiących i systemów uchwytów telefonicznych dla sektora motoryzacyjnego.

Na podstawie samodzielnie rozwiniętych technologii innowacyjne produkty firmy BURY są dystrybuowane w 50 krajach na całym świecie. Zabudowywane są bezpośrednio na liniach produkcyjnych renomowanych producentów samochodów lub trafiają do ich oferty jako akcesoria oryginalne. Firma BURY wprowadza także samodzielne rozwiązania dostosowywane  do potrzeb i oczekiwań klientów indywidualnych. Kooperacja ze wszystkimi liczącymi się na rynku producentami telefonów komórkowych, jak i z wiodącymi przedstawicielami systemów nawigacyjnych, zapewnia najszybszą dostępność aktualnych produktów. Szeroki zakres kompetencji jest jednym z ważniejszych aspektów wpływających na naszą przewagę wobec konkurencji.

Cztery lokalizacje:

ponad 2.000 pracowników, w tym około 450 inżynierów

130 w Löhne (Niemcy)

1.950 w Mielcu (Polska)

50 w Rzeszowie (Polska)

130 w Huamantla (Meksyk)

 

Główna siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Löhne, w północnej Westfalii. Zatrudnionych jest tam ponad 100 pracowników, m.in. w Działach Sprzedaży, Marketingu, Rozwoju Elektroniki oraz Administracji. W polskim Mielcu, oprócz Działu Produkcji i Logistyki, zlokalizowane są również Działy Kontroli Jakości, Budowy Prototypów oraz Dział Budowy Narzędzi. Łącznie ponad 1.800 wykwalifikowanych pracowników przyczynia się do naszego sukcesu.

BURY Współpraca z partnerami na całym świecie:
Löhne, Deutschland

Löhne, Niemcy

Mielec, Polska

Rzeszow, Polen

Rzeszów, Polska

Huamantla, Mexiko

Huamantla, Meksyk