Konferencja „Strategia rozwoju firmy BURY na lata 2025-2035"

Konferencja „Strategia rozwoju firmy BURY na lata 2025-2035"

Data: 13 czerwca 2024

W dniu 07.06.2024 odbyła się w naszej firmie międzynarodowa konferencja Zarządu oraz Kadry Zarządzającej dotycząca Strategii Rozwoju Firmy BURY w latach 2025-2035.

W konferencji wzięli udział  Zarząd wraz z Właścicielem firmy, Dyrektorzy i Kierownicy z wszystkich naszych lokalizacji (Mielec, Rzeszów, Loehne, Huamantla), a także z nowej lokalizacji Tianjin w Chinach. W trakcie konferencji zaprezentowane zostały dane dotyczące dynamicznego rozwoju firmy do roku 2035, związane ze znaczącym  zwiększaniem obrotu . Omówiony został również związany z tym  wzrost zatrudnienia w zakładach produkcyjnych w Mielcu, w Huamantli (Meksyk) oraz w nowym zakładzie w Tianjin (Chiny) i lokalizacji Detroit (USA).

Została przedstawiona ponadto strategia firmy dotycząca protfolio rozwijanych produktów oraz możliwości wykorzystania sztucznej inteligencji w działaniach operacyjnych firmy. Konferencję uzupełnił wykład dra  Krzysztofa Haładyja z Kancelarii MJH w związku z planami wprowadzenia firmy na giełdę papierów wartościowych. W czasie konferencji przedstawiono dane obrazujące dynamiczny rozwój firmy, szanse i zagrożenia wynikające z wejścia na giełdę oraz jak AI w procesie wzrostu będzie nas wspomagać.

Uczestnicy konferencji mieli okazję zapoznać się ze strategią firmy oraz budować relacje w rozmowach small talk zgodnie z filozofią „One Team”.